Skip to main content
 

Dla przyszłych rodziców. Accu Sperm

Accu Sperm to pierwszy, nowoczesny, spełniający aktualne normy WHO Domowy test badania płodności dla mężczyzn w Polsce

JAKI PROBLEM ROZWIĄZUJE ACCU SPERM?

Domowy test badania płodności Accu Sperm, jest przeznaczony dla par usilnie, bez rezultatu starających się o dziecko oraz dla par planujących dziecko w przyszłości. Długotrwała niewiedza na temat przyczyn niepłodności,  ma negatywny wpływ na relacje między partnerami oraz na ich samopoczucie psychiczne. Test Accu Sperm, dzięki swojej 98% dokładności, pomaga zidentyfikować przyczynę niepłodności u par. Accu Sperm to pozycja obowiązkowa dla par planujących i starających się o dziecko.

Zachęcamy do przeczytania naszego artykułu „Pięć powodów dla których mężczyźni powinni przeprowadzić test nasienia, zaś kobiety ich do tego motywować”

DZIAŁANIA:

Test pozwala określić czy stężenie plemników jest prawidłowe tzn. czy mieści się w ramach aktualnej wartości referencyjnej Światowej Organizacji Zdrowia (WHO) (tj.>15 mln plemników/ml nasienia).

Pozytywny wynik testu pokazuje, że stężenie plemników mieści się w przedziale uznanym za prawidłowy, podczas gdy wynik negatywny wskazuje stężenie plemników poniżej normy.

Wynik negatywny może oznaczać niepłodność i stanowić ewentualne wskazanie do dalszej diagnostyki. Negatywny wynik testu nie oznacza, że ciąża nie może wystąpić i nie powinno to być przyczyną unikania stosowania antykoncepcji.

Główne zalety testu AccuSperm to łatwość i szybkość wykonania oraz dokładność wyników.Porównanie testu AccuSperm  i metody mikroskopowej dla 204 próbek klinicznych pokazało, że wskaźnik zgodności dla wyników pozytywnych wyniósł 97,95%.

SPOSÓB UŻYCIA WYROBU:

Test do samodzielnego wykonania.
Najlepszy czas do wykonania testu to od 2 do 7 dni od ostatniego wytrysku. Pobranie nasienia w czasie krótszym niż 2 dni lub dłuższym niż 7 dni wpływa na dokładność wyników badania. Szczegółowa instrukcja wykonania testu znajduje się na ulotce. Zachętamy również do obejrzenia filmiku z instrukcją obsługi testu na naszej stronie internetowej.

WSKAZANIA:

Accu Sperm test płodności dla mężczyzn określający stężenie plemników, to szybki test do wykrywania ilościowego stężenia plemników w nasieniu ludzkim, jako pomoc w określaniu stanu płodności mężczyzny.

SKŁAD:

  • Test płytkowy – 1 szt.
  • Kubek na nasienie – 1 szt.
  • Butelka roztworu buforowego – 1 szt.
  • Plastikowa strzykawka do przenoszenia nasienia – 1 szt.
  • Ulotka