O produkcie

Accu Sperm to pierwszy, nowoczesny, spełniający aktualne normy WHO Domowy test badania płodności dla mężczyzn w Polsce

SKŁAD:

  • Test płytkowy – 1 szt.
  • Kubek na nasienie – 1 szt.
  • Butelka roztworu buforowego – 1 szt.
  • Plastikowa strzykawka do przenoszenia nasienia – 1 szt.
  • Ulotka

DZIAŁANIA:

Test pozwala określić czy stężenie plemników jest prawidłowe tzn. czy mieści się w ramach aktualnej wartości referencyjnej Światowej Organizacji Zdrowia (WHO) (tj.>15 mln plemników/ml nasienia).

Pozytywny wynik testu pokazuje, że stężenie plemników mieści się w przedziale uznanym za prawidłowy, podczas gdy wynik negatywny wskazuje stężenie plemników poniżej normy.

Wynik negatywny może oznaczać niepłodność i stanowić ewentualne wskazanie do dalszej diagnostyki. Negatywny wynik testu nie oznacza, że ciąża nie może wystąpić i nie powinno to być przyczyną unikania stosowania antykoncepcji.

Główne zalety testu AccuSperm to łatwość i szybkość wykonania oraz dokładność wyników.Porównanie testu AccuSperm  i metody mikroskopowej dla 204 próbek klinicznych pokazało, że wskaźnik zgodności dla wyników pozytywnych wyniósł 97,95%.

WSKAZANIA:

Accu Sperm test płodności dla mężczyzn określający stężenie plemników, to szybki test do wykrywania ilościowego stężenia plemników w nasieniu ludzkim, jako pomoc w określaniu stanu płodności mężczyzny.

SPOSÓB UŻYCIA WYROBU:

Test do samodzielnego wykonania.
Najlepszy czas do wykonania testu to od 2 do 7 dni od ostatniego wytrysku. Pobranie nasienia w czasie krótszym niż 2 dni lub dłuższym niż 7 dni wpływa na dokładność wyników badania. Szczegółowa instrukcja wykonania testu znajduje się na ulotce. Zachętamy również do obejrzenia filmiku z instrukcją obsługi testu na naszej stronie internetowej.

Jaki problem rozwiązuje Accu Sperm?

Domowy test badania płodności Accu Sperm, jest przeznaczony dla par usilnie, bez rezultatu starających się o dziecko. Długotrwała niewiedza na temat przyczyn niepłodności u par,  ma negatywny wpływ na relacje między partnerami oraz na ich samopoczucie psychiczne. Zachęcamy do przeczytania naszego artykułu „Pięć powodów dla których mężczyźni powinni przeprowadzić test nasienia, zaś kobiety ich do tego motywować”

Test płodności dla mężczyzn